בן-ארי, משרד עורכי-דין

 

ברוכים הבאים לאתר הבית של משרד עורכי-הדין בן-ארי.

 

פרופיל המשרד

המשרד מנוהל ע"י עו"ד אבי בן-ארי, בעל תואר שני במינהל עסקים. המשרד פועל בשיתוף הדוק עם משרדים נוספים, מומחים ואנשי מקצוע, במגוון תחומים. 

מטרת המשרד הינה להעניק לקהל לקוחותינו ייעוץ משפטי כולל בתחומי עיסוק ספציפיים ובכך לאפשר ללקוח כיסוי משפטי נרחב לנושא מסוים בתחומי התעבורה והתנועה.

מדיניות המשרד הינה לסיים תיק מהר, ככל הניתן, באופן יעיל ולא בסחבת בת שנים ארוכות, תוך הפקת מקסימום תועלת מזמנו של הלקוח וחסכון בהוצאותיו. אנו סבורים, כי הלקוח הינו בבחינת נכס 'צאן ברזל' למשרד, ולכן איננו מעוניינים בגביית שכ"ט חד-פעמי מלקוח מזדמן, אלא בלקוח מרוצה, אשר יישאר במחיצתנו עוד שנים ארוכות....

 

המשרד מתחייב לשמור בקפידה על פרטיות הלקוחות וחיסיון ענייניהם, לרבות אבטחת מידע, וזאת מתוקף חובות סודיות ונאמנות מחמירות בהם חבים עורכי-דין (ועובדיהם), על-פי הקבוע בחוק לשכת עורכי-הדין, התשכ"א – 1961 וכללי לשכת עורכי-הדין (אתיקה מקצועית), תשמ"ו – 1986.

 

בשל כללי האתיקה ומגבלות הפרסום החלים על עורכי-דין, אנו מנועים מלפרסם את המדיניות המלאה של המשרד, כמו גם תעריפי שכ"ט. עם זאת נשמח להיענות לכל פניה, ללא כל התחייבות מצדך, במסגרתה יימסרו פרטים נוספים.

 

לרשות קהל לקוחותינו :

 

סניף תל-אביב:  רחוב פינחס רוזן 14, תל-אביב 69512                

                  טלפון:  03-6447063   

               פקס:    153-50-7964454

 

 

תחומי עיסוק המשרד

הנכם מוזמנים לפנות ולהיוועץ עם צוות המשרד בכל שאלה ו/או בעיה, בפניה ישירה למשרדנו או באמצעות הדואר האלקטרוני  (baavi1@012.net.il) .

 שעות הקבלה (בתאום מראש בלבד)

 

 

 

לאתר    דו"חות חניה- הפורטל הישראלי    דו"חות תנועה  - הפורטל הישראלי

 

 

 

 

  *הבהרה חשובה: אם הינך מבקש מידע אודות המשרד, בחר בקישור המתאים, כאשר פעולה כאמור תיחשב כפניה יזומה מצדך לקבלת מידע בכתב אודות המשרד, וכן הסכמתך המלאה, ללא  סייג, לאמור להלן בפסקה זו.  

המידע המסופק באתר זה הינו בבחינת מידע אינפורמטיבי כללי בלבד ועשוי לכלול טעויות ו/או שגיאות ו/או השמטות ו/או אי-דיוקים למיניהם. חוקים הנמצאים בתוקף  עשויים להשתנות בכל זמן. לפיכך, בשום אופן אין להתייחס למידע המסופק באתר כהמלצה לפעול ו/או להימנע מלפעול ו/או משום ייעוץ משפטי כל שהוא. בכל מקרה,  יש לפנות לעורך-דין לקבלת ייעוץ משפטי.

 

מי אנחנו