הפורטל הישראלי לדו"חות חניה*     

          

       WWW.HANAYA.CO.IL       

אתר הבית -  בן-ארי משרד עורכי דין    
     
       אז.... גם אתם קיבלתם דו"ח חניה, חזרתם לרכב וחיכתה לכם "מתנה", 
      כל-כך כעסתם שישר חיפשתם את הפח הקרוב על מנת לשתף אותו בדו"ח.
       חשבתם שישכחו, שיאבדו את הכתובת או סתם יחליטו שעדיף שלא תשלמו..

אבל.......לא שכחו!

 חדש !  בירור חוב בגין דו"חות חניה ללקוחות פרטיים ולחברות בכל הרשויות

   

אתר זה הוקם כשירות לציבור במטרה להבהיר ולעזור בכל נושא הקנסות ודו"חות החניה, במאמר המדריך  המלא תוכלו להבין מהו דו"ח חניה ואת דרכי ההתמודדות מול הרשויות/ על מנת לקבל תמונה מלאה ולנסות לבטל הודעת תשלום קנס נפנה למידע לחייב. יש לכם עוד שאלות? רוצים לדעת עוד על נושא ספציפי? לחצו על מדור השאלות  והתשובות שלנו, צוות הפורטל ישמח לעזור. בדו"חות משטרה נדריך אתכם בהליכים השונים לנאשם וכן ננסה לעזור לכם להבין מהם הקריטריונים לביטולם של דו"חות אלו, בכל הקשור לנושא מהירות מופרזת, פסילה מנהלית, ובכלל עו"ד לתעבורה כדאי להיעזר בדו"חות מהירות- הפורטל הישראלי..

בנוסף, לעיונכם דברי חקיקה ופסקי דין נבחרים למעמיקים בנושא בפסיקה וחקיקה.  מידע שימושי כשמו כן הוא, מכיל קישורים לאתרים שעוסקים בנושאי חניה ומשפט באופן ישיר ועקיף. לנוחיותכם, הוספנו את תשלום ברשת למעוניינים להסדיר את חובם באמצעות האינטרנט.

ולסיום, בחדשות החניה תוכלו להתעדכן בנושאים הקשורים לחניה וקנסות. 

 

לסיכום שמונה שנים של פעילות באתרנו נרצה להודות למעל 500,000 המבקרים ולאלפי שולחי המיילים והתגובות.

שמחנו לעזור, לייעץ, להקשיב ולעיתים גם לקבל הערות והארות בנוגע לפועלנו.

 

 

 

לאחרונה הוספנו גם את אתר דוחות תנועה שבו בין השאר, תוכלו למצוא את המדריך המלא והמקיף לנאשם בעבירות תנועה או תאונת דרכים ובו פירוט מקיף של הנושא בכלל ותוכן עניינים לאתר זה. בד"כ אנו נקבל דו"ח תנועה באופן ידני משוטר שעצר אותנו לאחר שהבחין בעבירה או במשלוח בדואר רשום לאחר שצולמנו בידי מצלמה דהיינו דו"ח מצולם. סקרנו עבורכם חלק מהעבירות עליהן אנו עלולים לקבל דו"חות, כגון: מהירות מופרזת, אור אדום, נהיגה בשיכרות, אי ציות לתמרור עצור. וכמובן שהוספנו פרק שדן בערעור דו"חות בגין עבירות אלו ואחרות וההתיישנות של קנסות התעבורה לאחר מכן. נושא נוסף וחשוב הוא נושא הגשת כתבי אישום בגין מעורבות בתאונות דרכים , התהליך הצפוי בבית המשפט לתעבורה והעונשים הצפויים.

וכמובן לסיום הוספנו את הפרקים הלא נעימים אך הכרחיים שדנים בנקודות החובה ופסילה ושלילת רישיון.

 

                               

     נשמח לקבל הערות והארות

 

          צוות האתר.

 

                       דו"חות חניה- הפורטל הישראלי    דו"חות תנועה - הפורטל הישראלי

 

                      חדש- משפטים ועסקים - ליווי משפטי בראיה עסקית ושיווקית-  יעוץ משפטי מקצועי מעו"ד מסחריים בעלי ניסיון עסקי. הסכם זיכיון (זכיינות), הקמת עסק, קניית חברה, הקמת חברה, הסכם מייסדים, הסכמי שיווק, הסכמי הפצה (מפיץ), הסכם סוכנות בלעדית (סוכן).

 

 

*הבהרה חשובה: המידע המסופק באתר זה הינו בבחינת מידע אינפורמטיבי כללי בלבד ועשוי לכלול טעויות ו/או שגיאות ו/אוהשמטות ו/או אי-דיוקים למיניהם.חוקים הנמצאים בתוקף  עשויים להשתנות בכל זמן. לפיכך, בשום אופן אין להתייחס למידע המסופק באתר כהמלצה לפעול ו/או להימנע מלפעול ו/או משום ייעוץ משפטי כל שהוא. בכל מקרה,  יש לפנות לעורך-דין לקבלת ייעוץ משפטי. תקנון  האתר

 

* אין להעתיק את האתר או כל חלק ממנו ללא אישור בכתב מראש 'ממשרד עורכי דין בן-ארי        Copyright © 2004-2010  כל הזכויות שמורות.   לתקנון האתר

                                                                                                                                      

                  

דף הבית