בן-ארי, משרד עורכי-דין

 

ברוכים הבאים לאתר הבית של משרד עורכי-הדין בן-ארי.

 

פרופיל המשרד

המשרד מנוהל ע"י עו"ד אבי בן-ארי, בעל תואר שני במינהל עסקים. המשרד פועל בשיתוף הדוק עם משרדים נוספים, מומחים ואנשי מקצוע, במגוון תחומים. 

מטרת המשרד הינה להעניק לקהל לקוחותינו ייעוץ משפטי כולל בתחומי עיסוק שונים ובכך לאפשר ללקוח כיסוי משפטי נרחב במגוון נושאים לרבות, תנועה, רשויות מקומיות ועוד וכל זאת הן לפרט והן לעסקים וחברות.

 

מדיניות המשרד הינה לסיים תיק מהר, ככל הניתן, באופן יעיל ולא בסחבת בת שנים ארוכות, תוך הפקת מקסימום תועלת מזמנו של הלקוח וחסכון בהוצאותיו. אנו סבורים, כי הלקוח הינו בבחינת נכס 'צאן ברזל' למשרד, ולכן איננו מעוניינים בגביית שכ"ט חד-פעמי מלקוח מזדמן, אלא בלקוח מרוצה, אשר יישאר במחיצתנו עוד שנים ארוכות....

 

המשרד מתחייב לשמור בקפידה על פרטיות הלקוחות וחיסיון ענייניהם, לרבות אבטחת מידע, וזאת מתוקף חובות סודיות ונאמנות מחמירות בהם חבים עורכי-דין (ועובדיהם), על-פי הקבוע בחוק לשכת עורכי-הדין, התשכ"א – 1961 וכללי לשכת עורכי-הדין (אתיקה מקצועית), תשמ"ו – 1986.

 

בשל כללי האתיקה ומגבלות הפרסום החלים על עורכי-דין, אנו מנועים מלפרסם את המדיניות המלאה של המשרד, כמו גם תעריפי שכ"ט. עם זאת נשמח להיענות לכל פניה, ללא כל התחייבות מצדך, במסגרתה יימסרו פרטים נוספים.

 

לרשות קהל לקוחותינו :

 

סניף תל-אביב:  רחוב פינחס רוזן 14, תל-אביב 69512   

                     טלפון:  03-6447063  

                     פקס:    153-50-7974454 

 

 

תחומי עיסוק המשרד

הנכם מוזמנים לפנות ולהיוועץ עם צוות המשרד בכל שאלה ו/או בעיה, בפניה ישירה למשרדנו ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני (baavi1@012.net.il).

 שעות הקבלה (בתאום מראש בלבד)

 

 

 

לאתר    דו"חות חניה- הפורטל הישראלי       דו"חות תנועה  - הפורטל הישראלי

 

                                                                

מי אנחנו